Důležité informace

Rozhodnutí o přijetí dítěte na šk.rok 2024/25 najdete na webových stránkách, dokumenty, sdělení pro rodiče, také na vchodových dveřích MŠ.

Schůzka rodičů nově přijatých dětí se bude konat 25.6.2024 v 15.00hod.

Předškolní vzdělávání

Předškolní vzdělávání je součástí systému vzdělávání, představuje počáteční stupeň veřejného vzdělávání organizovaného a řízeného požadavky a pokyny MŠMT.

Mateřská škola podporuje zdravý tělesný, psychický a sociální vývoj dětí a vytváří optimální podmínky pro individuální osobnostní rozvoj.

V mateřské škole pracujeme podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.

Ve školním roce 2023/24 nás bude provázet ŠVP - PŘÍRODA ČARUJE. ÚSMĚV NÁM DARUJE.

Důležité informace

Schůzka rodičů nově přijatých dětí se bude konat 25.6.2024 v 15.00hod.

Operační programy EU

Digitální učební pomůcky | Evropská unie | MŠMT Šablony I | Evropská unie | MŠMT
www.mstesov.cz – 2024 - vytvořilo studio KVARK AG