Důležité informace

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vás informovat o uzavření mateřské školy o Vánocích od čtvrtka 23. prosince 2021 do neděle 2. ledna 2022. Provoz v MŠ začne v pondělí 3. ledna 2022.

Předškolní vzdělávání

Předškolní vzdělávání je součástí systému vzdělávání, představuje počáteční stupeň veřejného vzdělávání organizovaného a řízeného požadavky a pokyny MŠMT.

Mateřská škola podporuje zdravý tělesný, psychický a sociální vývoj dětí a vytváří optimální podmínky pro individuální osobnostní rozvoj.

V mateřské škole pracujeme podle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.

Ve školním roce 2019/2020 má náš vzdělávací program název Svět okolo nás.

Důležité informace

Vážení rodiče,