Důležité informace

Přijímací řízení do MŠ se bude konat ve čtvrtek 2.5.2024 od 8.00 do 16.00 hodin.Žádost o přijetí dítěte do MŠ si můžete vyzvednout v průběhu měsícce dubna v otevírací době MŠ nebo v příloze dokumenty.Budou přijímány pouze žádosti řádně vyplněné a potvrzené lékařem.Více v dokumentech - Zápisy do MŠ v Uh.Brodě - zkrácená verze.

O školce

Dobrý den,

vítáme Vás na stránkách Mateřské školy Uherský Brod - Těšov, dovolte, abychom se Vám představili:

jsme mateřská škola rodinného typu s kapacitou 40 dětí.

Naším zřizovatelem je Město Uherský Brod.

Provoz v mateřské škole je od 6.30 do 16.00 hodin.

Všechny hlavní větve, které má mít,

vyhání strom ze svého kmene hned v prvních letech,

takže později není třeba nic jiného, než aby rostly.

Na začátku záleží všecko.

Jan Ámos Komenský

Důležité informace

Digitální učební pomůcky | Evropská unie | MŠMT Šablony I | Evropská unie | MŠMT